O nas Marcela Witak kiedcare

Marcela Witak

Logopedka – absolwentka i stypendystka Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła studia na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna.  Aktualnie rozwija się dalej.
 
Od wielu lat związana z pracą z dziećmi, zarówno indywidualną jak i w grupach. Z ramienia Uniwersytetu brała udział w licznych praktykach logopedycznych w placówkach oświatowych oraz poradniach psychologiczno-pedagogicznych, dzięki którym uzyskała także uprawnienia pedagogiczne.
 
Doświadczenie zawodowe zbierała pracując w warszawskim przedszkolu, gdzie prowadziła terapię dzieci z różnoraką dyslalią oraz z opóźnieniem rozwoju mowy, które obok terapii miofunkcjonalnej, interesuje ją w logopedii najbardziej.
Praca z dziećmi to jej pasja. Do każdego małego człowieka podchodzi w indywidualny i otwarty sposób. Niezwykle ceni sobie dobrą relację z pacjentem i ciepłą atmosferę podczas zajęć.
 
Prywatnie lubi poświęcać swój wolny czas na zgłębianie wiedzy w temacie szeroko pojętego rozwoju dziecka, fascynuje ją również neurobiologia, a szczególnie neuroplastyczność mózgu.
 
W wolnych chwilach lubi także oddawać się sztuce – malowaniu, rzeźbieniu czy grze na instrumentach. Bezustannie podnosi swoje zawodowe kompetencje, dzięki udziałowi w różnych warsztatach, szkoleniach i kursach.