KidsCare Karolina Bochenek - Hełmecka Terapeuta Integracji Sensorycznej - rekomendowana przez Pana Zbigniewa Przyrowskiego. Psychoterapeuta .

Karolina Bochenek - Hełmecka

Terapeuta Integracji Sensorycznej – rekomendowana przez Pana Zbigniewa Przyrowskiego. Psychoterapeuta .

Przez wiele lat szkoliła się z zakresu pomocy rodzinom i dzieciom. Jest certyfikowanym trenerem TUS, trenerem ART, Dialogu Motywacyjnego oraz Porozumienia bez przemocy.

Swoje doświadczenie zdobywała w niebieskiej linii gdzie skończyła studium przeciwdziałania przemocy. Od wielu lat jest członkiem zespołów interdyscyplinarnych w Wilanowie. Pomaga osobom doświadczającym przemocy oraz pracuje nad zmianą z osobami stosującym przemoc.

Skończyła studia podyplomowe na wydziale psychologii UKSW w Warszawie na specjalizacji – relacje interpersonalne z terapią uzależnień. Zdobyła kompetencje w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach – TSR w Niebieskiej Linii pod przewodnictwem Luis Alarcon Arias.

Jest w trakcie certyfikacji na terapeutę w nurcie integracyjno – systemowym akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jest członkiem. Regularnie poddaje się superwizji certyfikowanego terapeuty.

Prywatnie mam bliźniaków i pasjonatka psychologi. Wielbicielka buldogów francuskich.